FAQ

Jak sprawdzić dostępność produktów?   

 Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, skontaktuj się z nami telefonicznie: 501 128 245 poprzez  email: biuro@skeleton.pl, lub  formularz kontaktowy.  


Jak sprawdzić stan realizacji zamówienia? 

Do każdego zamówienia zostanie opracowany harmonogram produkcji, dostawy i montażu hali według którego będziemy realizować zamówienie, oczywiście każdy nasz klient oprócz tego będzie miał dedykowaną osobę odpowiedzialną za jego zamówienie z którą będzie się mógł kontaktować. 


Jak długo będę czekać na halę? 

 Każda hala jest realizowana indywidualnie i nie znając podstawowych jej parametrów nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.  

Jeżeli chcesz poznać dokładny czas realizacji skontaktuj się z nami telefonicznie: 501 128 245 poprzez  email: biuro@skeleton.pl , lubformularz kontaktowy. 


Jakie występują formy dostawy? 

Dostawa hali realizowana jest na nasz koszt, oczywiście istnieje możliwość odbioru własnego np. przy zakupie hali bez montażu. 


Ile zapłacę za przesyłkę?   

Całkowity koszt dostawy zamówienia zostanie określony w ofercie, w większości przypadków zamówienie realizowane jest na nasz koszt, jednak w przypadku sprzedaży poza granice Polski taki koszt oraz jego płatnik ustalany jest indywidualnie. 


Jak zapłacić za zamówienie? 

Do każdego zamówienia obowiązuje umowa w której między innymi określone są warunki płatności oraz transze płatnicze. Ogólnie możemy mówić o czterech transzach, pierwsza na uruchomienie produkcji, druga dostawę konstrukcji, trzecia dostawę okładziny ścian i dachu, oraz ostatnia po odbiorze inwestor-wykonawca. Płatności mogą być realizowane tylko przelewem bankowym na konto bankowe zapisane w umowie na realizację. 


Czy mogę otrzymać fakturę VAT? 

Oczywiście, przed każdą płatnością otrzymasz fakturę pro forma, która będzie w sposób przejrzysty określała za co dokonujesz płatności, komu, oraz kwotę. Zawsze będzie zgodna z umową. Po otrzymaniu płatności za fakturę pro forma otrzymasz od nas fakturę VAT. 


Czy sprzedawane obiekty posiadają gwarancję? 

Tak, gwarancja, czas jej trwania, jest zależna kilku czynników, między innymi, miejsca dostawy, agresywności środowiska, gwarancji producenta komponentów.