Hale stalowe produkcyjne tworzone przez naszą firmę Skeleton to solidne obiekty przemysłowe, w przypadku których nasi klienci liczyć na wykorzystanie najwyższej jakości komponentów.

Oczywiście na wybór poszczególnych elementów ogromne znaczenie ma szereg wielu różnych kwestii. Mowa w tym momencie nie tylko o budżecie przeznaczonym na wspomnianą inwestycję, ale także o innych czynnikach związanych m.in. z rozstawieniem linii produkcyjnych i maszyn, rodzaju prowadzonej w zakładzie produkcji oraz związanych z nią procesów technologicznych. Nie zmienia to jednak faktu, że firma Skeleton na każdym etapie inwestycji dokłada wszelkich starań, aby projektowany, a następnie budowany obiekt był jak najbardziej funkcjonalny i odpowiadał konkretnym oczekiwaniom klienta.

Hala dopasowana do potrzeb Twojej produkcji

Hala produkcyjna stalowa w zależności od indywidualnych potrzeb inwestora oraz zastosowanych komponentów, może być obiektem, z którego korzystamy przez tymczasowo lub na stałe, dlatego też w momencie jej budowy, firma Skeleton uwzględnia szereg czynników w zakresie m.in. metrażu, wysokości, rodzaju poszycia, a nawet liczby oraz typu dodatkowych elementów w postaci np. okien, drzwi i bram.

Zachęcamy do wykonania w pełni darmowej wyceny prac związanych zarówno z wykonaniem konstrukcji, jak i jej montażem. W ten sposób inwestor nie musi się obawiać, że będzie zmuszony do poniesienia dodatkowych kosztów jeszcze przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z przedstawionej oferty.

Hale produkcyjne zazwyczaj są o wiele bardziej zaawansowanymi obiektami aniżeli hale magazynowe, ponieważ w ich przypadku należy sprostać większej ilości wymogom. Wynika to z możliwości występowania w nich różnego rodzaju żurawi warsztatowych, suwnic pomostowych lub wyciągarek, czyli maszyn, które w przypadku konstrukcji nośnej hali, mogą powodować dodatkowe obciążenie statyczne i dynamiczne.

Zbuduj halę produkcyjną razem z nami!

Budowa hal produkcyjnych opiera się na wiedzy i doświadczeniu doświadczonych specjalistów Skeleton, dzięki czemu inwestorzy za każdym razem otrzymują idealnie dopasowany do posiadanych potrzeb i preferencji obiekt w zakresie m.in. gabarytów i kształtu, co w znacznym stopniu przyczynia się do maksymalizacji możliwości użytkowych.

We wspomnianym procesie, jakim jest budowa hal produkcyjnych, opieramy się na wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić klientom najbardziej ekonomiczne rozwiązania pod względem konstrukcji nośnej i obudowy. Nic więc dziwnego, że hale produkcyjne tworzone przez Nas od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, tym bardziej że nasi projektanci biorą pod uwagę również warunki pracy (światło, temperaturę, wilgotność, bezpieczeństwo ludzi i maszyn, systemy oddymiania, dostęp do hali, drogi ewakuacyjne) oraz estetykę i szczelność ścian i dachu.

Dodatkowo każda hala produkcyjna projektowana przez Skeleton, wykorzystuje nowoczesne konstrukcje systemowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku większości przedsiębiorstw, niezależnie od branży, w której prowadzą swoją działalność. Poza tym w każdej chwili można podjąć decyzję o u rozbudowie/modyfikacji zgodnie z rosnącymi potrzebami i rozwojem danej firmy.