Od dłuższego już czasu nie maleje zainteresowanie powierzchniami magazynowymi. Wraz ze wzrostem popytu na nie, rosną również ceny ich wynajmu, zwłaszcza nowoczesnych obiektów, położonych w atrakcyjnych lokalizacjach. Niełatwo jednak takie znaleźć. Doskonałą alternatywą jest zatem budowa hali magazynowej, tym bardziej że jej montaż jest niezwykle prosty i szybki, a koszty postawienia dużo niższe niż w przypadku murowanego obiektu.

Jakie są nasze hale magazynowe?

Nasze hale magazynowe to nowoczesne obiekty oparte na solidnych i wytrzymałych stalowych konstrukcjach. Wznosimy je na podstawie szczegółowo dopracowanych projektów, tak, aby idealnie wpasowywały się w potrzeby klientów i były dostosowane do ukształtowania terenu, na jakim zostaną postawione. Hale magazynowe przez nas oferowane, to funkcjonalne budynki, znajdujące szerokie zastosowanie. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez niemal wszystkie branże, ponieważ projekt każdej hali można dostosować do konkretnych potrzeb przedsiębiorcy.

Szybki czas realizacji budowy hali magazynowej

Budowa hali magazynowej nie trwa zazwyczaj tyle, co budowa każdego innego obiektu np. murowanego. Co więcej, można ją pobudować o każdej porze roku, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Elementy, z jakich powstaje, są lekkie, dlatego nie ma najmniejszego problemu z ich transportem. Cechują się również wysoką wytrzymałością i trwałością, dlatego nie należy się obawiać, że czynniki zewnętrzne mogą mieć niekorzystny na nie wpływ. Przeciwnie, ulewny deszcz, śnieg czy porywisty wiatr nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia.

Każda zaprojektowana i pobudowana przez nas hala magazynowa to obiekt, który zaraz po zakończeniu budowy jest niemal natychmiast gotowy do eksploatacji. To niewątpliwie największa zaleta tego rozwiązania. Jest też kompleksowo i wygodnie wyposażona w najpotrzebniejsze elementy, takie jak oświetlenie, ogrzewanie czy też klimatyzacja. Może mieć również na wyposażeniu drzwi, bramy czy przejrzyste świetliki dachowe, jeśli takie było życzenie klienta. Nasze hale magazynowe oferujemy w przeróżnych wariantach konstrukcyjnych, dzięki czemu z łatwością możemy je dostosować do konkretnych potrzeb i indywidualnych wymagań klientów.

Jako producent hal magazynowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacji idealnie wpasowywały się w oczekiwania inwestorów. Przykładamy ogromną wagę do estetyki wykonania naszych obiektów, zależy nam również na tym, żeby każda hala magazynowa była funkcjonalna i ergonomiczna. Nasze obiekty to solidne i trwałe konstrukcje o uniwersalnym charakterze. Najbardziej ekonomiczne powierzchnie magazynowe o szerokim zastosowaniu.

O czym pamiętać wybierając halę magazynową?

Nasza hale stalowe znakomicie sprawdzają się w roli przestrzeni magazynowej, jest jednak jeden warunek – hala powinna być dostosowana do potrzeb i wymogów przedsiębiorstwa. Podstawowa kwestia to metraż budynku. Magazyn nie powinien być zbyt mały, ponieważ prowadzi to do przestoju produkcji i zaburzenia dystrybucji towarów. Warto zaplanować budowę hali nieco większej, niż aktualne zapotrzebowanie, gdyż da to większą przestrzeń dla przyszłego rozwoju działalności.

Dlatego przy zlecaniu realizacji hali niezbędne jest wstępne oszacowanie aktualnych oraz przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa. Na podstawie informacji pozyskanych od Klienta jesteśmy w stanie lepiej wybrać wymiary hali, która nie tylko dobrze spełni swoje zadanie, ale będzie również generować minimalne koszty.

Dlaczego warto zdecydować się na własną halę magazynową?

Hale stalowe to obecnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o przestrzenie magazynowe. Najważniejsze korzyści płynące z posiadania takiego obiektu to:

Konstrukcja hali sprawia, że obiekt można nawet w całości zdemontować np. w celu przeniesienia w inne miejsce lub utylizacji.

Sprawdź również:

hala magazynowa 10×25

hala magazynowa 20×30

hala magazynowa 15×40

hala magazynowa 15×20

hala magazynowa 12×30

hala magazynowa 20×20

hala magazynowa 20×40

hala magazynowa 15×30

hala magazynowa 12×25